1608640000 ZPE 2,5 ŻÓŁTO-ZIELONY ZŁĄCZKA OCHRONNA SPRĘŻYNOWA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
1608640000 ZPE 2,5 ŻÓŁTO-ZIELONY ZŁĄCZKA OCHRONNA SPRĘŻYNOWA
Dane techniczne:
| Rodzaj bloku zacisków uziemiających | ZPE 2,5 |
| Rozmiar żyły | 26→ 12 AWG |
| Kolor | Zielony |
| Liczba żył | 2 |
| Metoda zakończenia | Zacisk |
| Materiał obudowy | Wemid |
| Długość | 63mm |
| Szerokość | 5.1mm |
| Wysokość | 39.5mm |
| Maksymalna temperatura robocza | +100°C |
| Minimalna temperatura robocza | -50°C |
Szczegółowe dane produktu:
Końcówki masowe
Uwaga
Zatwierdzenia
Terminal masowy weidmuller
Uwaga:
Zaciski ZPE 6, 10 i 16 posiadają wyłącznie certyfikaty CSA i UL
Charakterystyka i zalety:
Odporność na wstrząsy i wibracje
Zakres rozmiarów przewodów od 26AWG do 12AWG
Obudowa z materiału nylonowego
Metoda zakończenia śruby
Niski spadek napięcia, punkt styku gazoszczelnego
Wysoki punkt mocowania bez względu na przekrój poprzeczny
Temperatura pracy mieści się w zakresie od -50°C do 80°C.
Zastosowania
Pomiary
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!