6ES7231-4HF32-0XB0 Siemens Simatic S7-1200 SM1231 8AI U/I Moduł wejść analogowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
6ES7231-4HF32-0XB0 SIMATIC S7-1200 SM1231 8AI U/I MODUŁ WEJŚĆ ANALOGOWYCH Siemens
Dane techniczne:
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia analogowe | Tak |
| Liczba wejść analogowych | 8 |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rozdzielczość wejść analogowych | 12 Bit |
| Sygnał wejściowy konfigurowalny | Tak |
| Szerokość | 45 mm |
| Typ modułu | wejścia analogowe |
| Wejście, napięcie | Tak |
| Wejście, prąd | Tak |
| Wejście, rezystancja | Tak |
| Wysokość | 100 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
5 364,17 zł
4 361,11 zł
1 132,83 zł
921,00 zł
733,03 zł
Cena regularna:
779,82 zł
595,96 zł
Cena regularna:
634,00 zł
1 487,99 zł
1 209,75 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!